02OKT

HERENT - Tedere Baldadigheden (Try- out)

Woensdag 2 oktober 2024
20u30
GC De Wildeman - Schoolstraat 15 - 3020 Herent

www.gcdewildeman.be
€ 20

04OKT

HERZELE - Tedere Baldadigheden

Vrijdag 4 oktober 2024
20u15
GC De Steenoven - Kerkkouter 40 - 9550 Herzele

https://steenoven.herzele.be
€ 34,00

10OKT

BREDENE - Tedere Baldadigheden

Donderdag 10 oktober 2024
20u00
Staf Versluys - Kapelstraat 76 - 8450 Bredene

www.stafversluys-centrum.be

11OKT

TURNHOUT - Tedere Baldadigheden

Vrijdag 11 oktober 2024
20u15
CC De Warande - Warandestraat 42 - 2300 Turnhout

www.warande.be
€ 27

25OKT

WILRIJK - Tedere Baldadigheden

Vrijdag 25 oktober 2024
20u15
Schouwburg De Kern - kern 18 - 2610 Antwerpen

www.schouwburgdekern.be

02NOV

ZOUTLEEUW - Tedere Baldadigheden

Zaterdag 2 november 2024
20u30
GC De Passant - Sint-Truidensesteenweg 1 - 3440 Zoutleeuw

www.zoutleeuw.be

07NOV

BIERBEEK - Tedere Baldadigheden

Donderdag 7 november 2024
20u00
CC De Borre - Speelpleinstraat 10 - 3360 Bierbeek

www.ccdeborre.be
€ 28

09NOV

WEVELGEM - Tedere Baldadigheden

Zaterdag 9 november 2024
20u15
CC Guldenberg - Guldenbergplein 1 - 8560 Wevelgem

www.ccwevelgem.be

20NOV

WECHELDERZANDE

Woensdag 20 november 2024
20u00
Kert Sint Amelberga - Den Hert 4 - 2275 Wechelderzande (Lille)

www.uitinvlaanderen.be
€ 35

22NOV

WECHELDERZANDE

Vrijdag 22 november 2024
20u00
Kerk Sint Amelberga - Den Hert 4 - 2275 Wechelderzande (Lille)

www.uitinvlaanderen.be
€ 35

23NOV

MELLE - Tedere Baldadigheden

Zaterdag 23 november 2024
20u00
Melle


06DEC

BEERSE - Tedere Baldadigheden

Vrijdag 6 december 2024
20u15
GC 't Heilaar - Heilaarstraat 35 - 2340 Beerse

www.uitinbeerse.be
€ 28

07DEC

ERPE-MERE - Tedere Baldadigheden

Zaterdag 7 december 2024
20u00
Cultuurhuis EMotia - Oudenaardsesteenweg 456 - 9420 Erpe-Mere

www.emotia.be

14DEC

NIEUWPOORT - Tedere Baldadigheden

Zaterdag 14 december 2024
20u00
Centrum Ysara - Dienstweg Havengeul 14 - 8620 Nieuwpoort

www.cultuurnieuwpoort.be
€ 22

08JAN

LEUVEN - Tedere Baldadigheden

Woensdag 8 januari 2025
20u00
Stadsschouwburg - Bondgenotenlaan 21 - 3000 Leuven

www.30cc.be
€ 24

10JAN

AALST - Tedere Baldadigheden

Vrijdag 10 januari 2025
20u00
CC De Werf - Molenstraat 51 - 9300 Aalst

www.ccdewerf.be

11JAN

LEOPOLDSBURG - Tedere Baldadigheden

Zaterdag 11 januari 2025
20u00
Cultuurcentrum - Kastanjedreef 1 - 3970 Leopoldsburg

www.ccleopoldsburg.be
€ 27

16JAN

BILZEN - Tedere Baldadigheden

Donderdag 16 januari 2025
20u00
CC De Kimpel - Eikenlaan 25 - 3740 Bilzen

www.dekimpel.be

17JAN

SCHERPENHEUVEL-ZICHEM - Tedere Baldadigheden

Vrijdag 17 januari 2025
20u00
Den Egger - August Nihoulstraat 74 - 3270 Scherpenheuvel-Zichem

www.scherpenheuvel-zichem.be
€24

18JAN

ASSE - Tedere Baldadigheden

Zaterdag 18 januari 2025
20u00
CC Asse - Cultuurzaal Oud Gasthuis - Huinegem 4, 1730 Asse

www.ccasse.be
€ 24

21JAN

HASSELT - Tedere Baldadigheden

Dinsdag 21 januari 2025
20u00
CCHA / Cultuurcentrum Hasselt - Kunstlaan 5 - 3500 Hasselt

www.ccha.be

23JAN

WETTEREN - Tedere Baldadigheden

Donderdag 23 januari 2025
20u00
CC Nova - Molenstraat 2/B - 9230 Wetteren

www.ccnovawetteren.be

24JAN

TILBURG - Tedere Baldadigheden

Vrijdag 24 januari 2025
20u00
Theaterzaal


25JAN

LOMMEL - Tedere Baldadigheden

Zaterdag 25 januari 2025
20u15
CC De Adelberg - Adelbergpark 1 - 3920 Lommel

www.ccdeadelberg.be
€ 25

30JAN

GEEL - Tedere Baldadigheden

Donderdag 30 januari 2025
20u00
CC De Werft - Werft 32 - 2440 Geel

www.dewerft.be

31JAN

MAASEIK - Tedere Baldadigheden

Vrijdag 31 januari 2025
20u15
Cultuurcentrum Achterolmen - Van Eycklaan 72 - 3680 Maaseik

www.achterolmen.be
€ 22

01FEB

ZONHOVEN - Tedere Baldadigheden

Zaterdag 1 februari 2025
20u15
CC Tentakel - Kneuterweg 2 - 3520 Zonhoven

www.zonhoven.be

07FEB

ZAVENTEM - Tedere Baldadigheden

Vrijdag 7 februari 2025
20u00
Cultuurcentrum De Factorij - Willem Lambertstraat 10 - 1930 Zaventem

www.ccdefactorij.be

14FEB

PELT - Tedere Baldadigheden

Vrijdag 14 februari 2025
20u30
CC Palethe - Jeugdlaan 2 - 3900 Pelt

www.palethe.be
€ 24

15FEB

BERLARE - Tedere Baldadigheden

Zaterdag 15 februari 2025
20u00
Cultuurhuis Stroming - Dorp 101- 9290 Berlare

https://beleefberlare.be

19FEB

IEPER - Tedere Baldadigheden

Woensdag 19 februari 2025
20u15
Cultuurcentrum Het Perron - Maarschalk Fochlaan 1 - 8900 Ieper

www.hetperron.be

28FEB

BORNEM - Tedere Baldadigheden

Vrijdag 28 februari 2025
20u00
CC Ter Dilft - Sint-Amandsesteenweg 41-43 - 2880 Bornem

www.terdilft.be

01MAA

RAVELS - Tedere Baldadigheden

Zaterdag 1 maart 2025
20u00
GC De Wouwer - Kloosterstraat 4 - 2380 Ravels

www.uitinravels.be
€ 18

14MAA

SINT-TRUIDEN - Tedere Baldadigheden

Vrijdag 14 maart 2025
20u00
De Bogaard - Capucienessenstraat 8 - 3800 Sint-Truiden

www.debogaard.be

21MAA

TORHOUT - Tedere Baldadigheden

Vrijdag 21 maart 2025
20u15
CC Brouckere - Aartrijkestraat 6 - 8820 Torhout

www.ccdebrouckere.be
€ 25

22MAA

HEUSDEN-ZOLDER - Tedere Baldadigheden

Zaterdag 22 maart 2025
20u15
CC Muze - Marktplein 3 - 3550 Heusden-Zolder

www.muze.be
€ 26

29MAA

ANTWERPEN - Tedere Baldadigheden

Zaterdag 29 maart 2025
20u00
De Roma - Turnhoutsebaan 286 - 2140 Antwerpen

www.deroma.be
€ 28

30MAA

ANTWERPEN - Tedere Baldadigheden

Zondag 30 maart 2025
20u00
De Roma - Turnhoutsebaan 286 - 2140 Antwerpen

www.deroma.be
€ 28